Przedsiębiorstwo Poligraficzne
Druk Reklamowy
Druk Przemysłowy/Opakowaniowy
Nietypowe parce poligraficzne

  • Druk Offsetowy
  • Opakowania Kartonowe
  • Introligatornia
  • Kreacja

TELEFONY

+48 22 357 04 05
+48 22 371 98 30
+48 22 371 98 31

Druk offsetowy

W dzisiejszym – cyfrowym świecie, pod hasłem drukarnia (wyszukanym w internecie) bardzo często kryją się firmy i osoby nie mające zbyt wiele wspólnego z „maszynami offsetowymi” i drukarnią - jako miejscem wykonywania prac poligraficznych. Madoń Media jest drukarnią istniejącą w rzeczywistości z własnymi maszynami offsetowymi oraz bogato wyposażonym parkiem maszynowym w urządzenia introligatorskie.

Lata doświadczeń i miliony zadrukowanych arkuszy sprawiły że nasze prace przechodzą najsurowsze badania laboratoryjne i jakościowe, dzięki którym mogą mieć kontakt z żywnością oraz produktami farmaceutycznymi.

Posiadamy urządzenia arkuszowe, które umożliwiają zadruku na papierach i kartonach o gramaturze od 56g do 350g. Używamy farb i lakierów zabezpieczających renomowanej, niemieckiej firmy, dzięki którym po odpowiednim dobraniu, uzależnionym od podłoża jakość wydruku oraz nasycenie kolorów zachowuje swoje normy przez długi czas. W procesie druku offsetowego, poza farbą, ogromną rolę pełnią formy drukowe. Pracujemy na bezprocesowych formach drukowych – technologia Thermal Direct, które zwiększają ostrość drukowanych grafik i pogłębiają nasycenie kolorystyczne pracy.

Zakres oferowanych prac:

- wizytówek imiennych

- koperty i papier firmowy

- papiery samokopiujące

- teczki na dokumenty

- segregatory

- katalogi w oprawie szytej lub klejonej miękkiej

- ulotki i plakaty

- papiery samoprzylepne

- etykiety i naklejki

- opakowania kartonowe

- owijki paletowe

- ogromna gama stojaków z tektury litej oraz falistej

- „plamy produktowe”

Wykonujemy rónież nietypowe zamówienia, prac zrobionych z papieru i kartonu.