Przedsiębiorstwo Poligraficzne
Druk Reklamowy
Druk Przemysłowy/Opakowaniowy
Nietypowe parce poligraficzne

  • Druk Offsetowy
  • Opakowania Kartonowe
  • Introligatornia
  • Kreacja

TELEFONY

+48 22 357 04 05
+48 22 371 98 30
+48 22 371 98 31

Opakowania kartonowe

To co możemy zaproponować naszym klientom jest tak naprawdę ograniczone tylko wyobraźnią grafików projektujących opakowania dla Państwa produktów – no i czasami względami technologicznymi.

Wykonujemy opakowania z kartonów o gramaturze od 230g do 350g oraz kartony zbiorcze z tektury falistej. Grafika na opakowaniach kartonowy nadrukowana jest bezpośrednio na materiale, z którego jest ono wykonane. Na życzenie klienta, zadrukowany karton możemy uszlachetnić foliując go lub nanosząc lakier UV. W celu uzyskania efektu wypukłości wybranych elementów opakowania , dany fragment materiału poddawany jest tłoczeniu. W przypadku opakowań i kartonów wykonanych z tektury falistej, na których ma się znajdować zadruk offsetowy posiłkujemy się metodą kaszerowania. Zadrukowywanym materiałem (z możliwością wszelkich uszlachetnień) jest karton o niskiej gramaturze, którym powlekana jest następnie tektura falista.

Formaty możliwych do wykonania pudełek i opakowań:

maksymalny format pudełka po rozłożeniu - 490mm x 350mm

minimalny format pudełka po rozłożeniu – 160mm x 100mm

Możliwe jest również wykonanie większych opakowań – będą one wówczas wieloczęściowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również narożniki oraz „wypełniacze” wykonane z tektury falistej, niezbędne w przemyśle meblarskim, okienniczym i wszędzie tam gdzie zapakowany produkt wymaga dodatkowego zabezpieczenia lub dodatkowego wypełnienia opakowania.